Blisko

Separatory parkingowe

Separatory parkingowe

Separatory parkingowe

Sprzedajemy oraz produkujemy separatory parkingowe do tworzenia miejsc postojowych na terenie kompleksów parkingowych, na stacjach benzynowych lub w innych obiektach, w których istnieje potrzeba zarządania logistyką ruchu i jednocześnie określenia wyraźnych granic miejsc parkingowych. Nasze produkty służą do zapewnienia bezpieczeństwa biernego pojazdów i budynków, a także do dokładnego rozdziału poszczególnych miejsc postojowych.

Separator parkingowy jest specjalnym trapezoidalnym ogrodzeniem mocowanym bezpośrednio do płaskiego podłoża. Został zaprojektowany w celu ograniczenia wjazdu pojazdów, ochrony budynków lub samochodów przed otarciami w trakcie zajmowania miejsca postojowego oraz ograniczania ryzyka kolizji na parkingach.

Nasze separatory parkingowe produkujemy z wysokiej jakości mieszanek gumowych o twardości 75-80 Sh/A. Standardowy ogranicznik parkingowy, dostępny w naszej ofercie, ma 120 mm wysokości oraz 145 mm szerokości. Każdy separator jest oklejony odblaskową, odporną na ścieranie taśmą polimerową 3M ™ Stamark ™ serii 650. Dzięki temu ograniczniki są doskonale widoczne w nocy i przy trudnych warunkach atmosferycznych. Konstrukcja każdego separatora składa się sekcji głównej i z dwóch elementów bocznych (zakończeń). W razie potrzeby jego długość można zwiększyć za pomocą dodatkowych środkowych elementów.


Numer krajowej oceny technicznej : nr IBDiM-KOT-2020/0606 


Separator parkingowy modułowy


Separator parkingowy osobnyNajważniejsze funkcje separatora parkingowego:


  • oddzielenie miejsc parkingowych
  • oznaczenie granic parkingowych
  • ogrodzenie pieszych i ścieżek rowerowych od jezdni
  • ochrona budynków i ich elementów konstrukcyjnych przed przypadkowymi najazdami pojazdów
  • rozdzielenie strumieni samochodów

Producent separatorów parkingowych

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, które to przekłada się nie tylko na stosowanie najlepszych na rynku materiałów, ale także na inwestowanie w nowoczesne maszyny. Jako producent ograniczników parkingowych możemy zagwarantować każdemu Klientowi najwyższą jakość asortymentu. Jesteśmy firmą elastyczną, która potrafi dopasować się do rynku, spełniając tym samym nawet najbardziej wygórowane potrzeby.

Nasze produkty znacząco przyczyniają się do poprawy porządku na miejscach postojowych. Odpowiednio wykonane produkty uniemożliwiają obtarcie zatrzymujących się samochodów, jak i niszczenie murów przyległych budynków przez nieuważnych kierowców. Jako doświadczony producent stawiamy również na bezpieczeństwo, przygotowując separatory w taki sposób, aby były doskonale widoczne w każdych warunkach. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą.