Blisko

Kółka do wózków transportowych i magazynowych

  • KRM-Trade
  • /
  • Kółka do wózków transportowych i magazynowych

Kółka do wózków

Kółka do wózków transportowych i magazynowych - KRM-Trade.pl

W naszym asortymencie znajdziesz profesjonalne akcesoria i elementy do zastosowań transportowych w przemyśle. Oferowane przez nas kółka do wózków taczkowych wytrzymują obciążenie 600 kg. Wykonane z trwałych i solidnych materiałów, są niepodatne na działanie olejów, środków smarnych i wszelkiego rodzaju agresywnych chemikaliów występujących w środowisku produkcyjnym.

Produkt Nazwa Numer katalogowy Cena
Kółka do wózków taczkowych 3.00-4 - KRM-trade.pl Opona z felgą 3.00-4 - 219,99 zł Kup w sklepie
Kółka do wózków taczkowych 200*76-4 - KRM-trade.pl Opona z felgą 200*76-4 - 159,99 zł Kup w sklepie
Kółko do taczki - KRM-trade.pl Kółko do taczki - 121,77 zł Kup w sklepie

Kółka do wózka transportowego - rodzaje

Kółka taczkowe 3.00-4

  • Opona z felgą, rozmiar 3.00-4
  • Kółko stałe, rozmiar 3.00-4
  • Kółko obrotowe, rozmiar 3.00-4Kółka taczkowe 200*76-4

  • Opona z felgą, rozmiar 200*76-4
  • Kółko stale, rozmiar 200*76-4 
  • Kółko obrotowe, rozmiar 200*76-4   Kółka do wózków magazynowych - parametry użytkowe

Koła do wózka transportowego charakteryzują się doskonałymi parametrami użytkowymi. Mają świetne właściwości amortyzujące, które znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa transportowanych towarów. Zabezpieczają je przed uszkodzeniami wynikającymi z nierówności powierzchni oraz przejazdów przez progi spowalniające. Kółka przemysłowe są powszechnie wykorzystywane w magazynach, centrach logistycznych, warsztatach i zakładach produkcyjnych.


Koła do wózka transportowego - doskonałe właściwości jezdne

Idealnie przylegające do podłoża kółka do wózków transportowych oraz taczkowych są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, niepodatnych na ścieranie i pękanie, co zapewnia im wieloletnią trwałość. Kółka do wózków magazynowych są kompatybilne z większością pojazdów dostępnych na rynku. W razie problemów z dopasowaniem służymy fachową pomocą.

Specjalne właściwości jezdne zapewniają doskonałą przyczepność i prowadzenie zarówno w linii prostej, jak i na zakrętach. Odpowiednie wyprofilowanie bieżnika zapewnia łatwe manewrowanie bez konieczności użycia dużej siły. Ważnym aspektem jest również podjeżdżanie pod wzniesienia, np. rampy przeładunkowe, z którym koła radzą sobie idealnie.

Kółka do wózków taczkowych - bezpieczne i stabilne prowadzenie

Wykonane z materiałów o specjalnych parametrach i ekstremalnie niskiej ścieralności produkty nie pozostawiają śladów na powierzchniach, jak ma to miejsce w przypadku tanich kółek do wózków taczkowych, oferowanych przez konkurencję. Jednocześnie charakteryzują się skróconą drogą hamowania, co znacząco podnosi bezpieczeństwo.

Dużą zaletą naszych wyrobów jest ich ogromna nośność. Kółka do wózka transportowego mogą służyć do przewożenia towarów o znacznym ciężarze w trudnych warunkach przemysłowych. Nie ulegają odkształceniom i nadmiernemu zużyciu. Są także bardzo ciche i nie wpadają w niepożądane drgania na nierównych powierzchniach. Koła do wózka transportowego umożliwiają bezpieczne i stabilne prowadzenie.

Kółka do wózka transportowego - możliwość przewożenia dużych obciążeń

Kółka przemysłowe dostarczane przez naszą firmę charakteryzują się doskonałymi właściwościami użytkowymi. Są wytrzymałe i niepodatne na zużycie wynikające z siły tarcia powstającej podczas jazdy. Ich parametry techniczne zapewniają również kompletną niepodatność na działanie kwasów, olejów i smarów stosowanych w przemyśle ciężkim.

Profesjonalne kółka do wózków przemysłowych to niezawodne i trwałe rozwiązania prosto od producenta. Skorzystaj z naszej bogatej oferty i wybierze solidne koła do twojego sprzętu transportu bliskiego na terenie zakładu przemysłowego.

Kółka przemysłowe - dlaczego warto wybrać KRM-TRADE?

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji najwyższej jakości elementów kołowych do maszyn przemysłowych. Transport na terenie zakładów i hal wymaga użycia materiałów odpornych na zagrożenia, z którymi koła będą się stykały każdego dnia. Dlatego też nasz sztab inżynierów codziennie doskonali oferowane przez nas kółka do wózków transportowych, by mogły one pracować w najcięższych warunkach.