Blisko

Kółka do wózków transportowych i magazynowych

  • KRM-Trade
  • /
  • Kółka do wózków transportowych i magazynowych

Kółka metalowe do wózków

Kółka do wózków transportowych i magazynowych - KRM-Trade.pl

W naszym asortymencie znajdziesz profesjonalne akcesoria i elementy do zastosowań transportowych w przemyśle. Oferowane przez nas kółka do wózków taczkowych wytrzymują obciążenie 600 kg. Wykonane z trwałych i solidnych materiałów, są niepodatne na działanie olejów, środków smarnych i wszelkiego rodzaju agresywnych chemikaliów występujących w środowisku produkcyjnym.

Produkt Nazwa Numer katalogowy Cena
Kółka do wózków taczkowych 3.00-4 - KRM-trade.pl Kółka do wózków taczkowych 3.00-4 - 158,30 zł Kup w sklepie
Kółka do wózków taczkowych 200*76-4 - KRM-trade.pl Kółka do wózków taczkowych 200*76-4 - 121,77 zł Kup w sklepie
Kółko do taczki - KRM-trade.pl Kółko do taczki - 121,77 zł Kup w sklepie

Kółka do wózka transportowego - rodzaje

Kółka taczkowe 3.00-4

  • Opona z felgą, rozmiar 3.00-4
  • Kółko stałe, rozmiar 3.00-4
  • Kółko obrotowe, rozmiar 3.00-4Kółka taczkowe 200*76-4

  • Opona z felgą, rozmiar 200*76-4
  • Kółko stale, rozmiar 200*76-4 
  • Kółko obrotowe, rozmiar 200*76-4   Kółka do wózków magazynowych - parametry użytkowe

Koła do wózka transportowego charakteryzują się doskonałymi parametrami użytkowymi. Mają świetne właściwości amortyzujące, które znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa transportowanych towarów. Zabezpieczają je przed uszkodzeniami wynikającymi z nierówności powierzchni oraz przejazdów przez progi spowalniające. Kółka przemysłowe są powszechnie wykorzystywane w magazynach, centrach logistycznych, warsztatach i zakładach produkcyjnych.


Koła do wózka transportowego - doskonałe właściwości jezdne

Idealnie przylegające do podłoża kółka do wózków transportowych oraz taczkowych są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, niepodatnych na ścieranie i pękanie, co zapewnia im wieloletnią trwałość. Kółka do wózków magazynowych są kompatybilne z większością pojazdów dostępnych na rynku. W razie problemów z dopasowaniem służymy fachową pomocą.

Specjalne właściwości jezdne zapewniają doskonałą przyczepność i prowadzenie zarówno w linii prostej, jak i na zakrętach. Odpowiednie wyprofilowanie bieżnika zapewnia łatwe manewrowanie bez konieczności użycia dużej siły. Ważnym aspektem jest również podjeżdżanie pod wzniesienia, np. rampy przeładunkowe, z którym koła radzą sobie idealnie.

Kółka do wózków taczkowych - bezpieczne i stabilne prowadzenie

Wykonane z materiałów o specjalnych parametrach i ekstremalnie niskiej ścieralności produkty nie pozostawiają śladów na powierzchniach, jak ma to miejsce w przypadku tanich kółek do wózków taczkowych, oferowanych przez konkurencję. Jednocześnie charakteryzują się skróconą drogą hamowania, co znacząco podnosi bezpieczeństwo, jak i komfort psychiczny operatora pojazdu.

Dużą zaletą naszych wyrobów jest ich ogromna nośność. Kółka do wózka transportowego mogą służyć do przewożenia towarów o znacznym ciężarze w trudnych warunkach przemysłowych. Nie ulegają odkształceniom i nadmiernemu zużyciu. Są także bardzo ciche i nie wpadają w niepożądane drgania na nierównych powierzchniach. Koła do wózka transportowego umożliwiają bezpieczne i stabilne prowadzenie.

Kółka do wózka transportowego - możliwość przewożenia dużych obciążeń

Kółka przemysłowe dostarczane przez naszą firmę charakteryzują się doskonałymi właściwościami użytkowymi. Są wytrzymałe i niepodatne na zużycie wynikające z siły tarcia powstającej podczas jazdy. Ich parametry techniczne zapewniają również kompletną niepodatność na działanie kwasów, olejów i smarów stosowanych w przemyśle ciężkim.

Profesjonalne i tanie kółka do wózków przemysłowych to niezawodne i trwałe rozwiązania prosto od producenta. Skorzystaj z naszej bogatej oferty i wybierze solidne koła do Twojego sprzętu transportu bliskiego na terenie zakładu przemysłowego.

Kółka przemysłowe - dlaczego warto wybrać KRM-TRADE?

Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji najwyższej jakości elementów kołowych do maszyn przemysłowych. Transport bliski na terenie zakładów i hal wymaga użycia materiałów niepodatnych na zagrożenia, z którymi koła będą się stykały każdego dnia. Dlatego też nasz sztab inżynierów codziennie doskonali oferowane przez nas kółka do wózków transportowych, by mogły one pracować w najcięższych warunkach.