Blisko

O Firmie

Historia KRM-Trade

Przez wiele lat ciężkiej pracy opanowaliśmy technologię wytwarzania ponad 7000 różnych rodzajów wyrobów gumowo- technicznych. Nasza firma nie stoi w miejscu - ciągle zwiększamy asortyment.

Dmytro Holubnychenko

Prezes zarządu w KRM-Trade sp. z o.o.

Dmytro Holubnychenko

"Zaletą współpracy z nami jest nie tylko dostęp do najwyższej jakości wyrobów gumowych bezpośrednio od producenta. To również gwarancja atrakcyjnych cen i szybkich terminów realizacji zamówień. Posiadamy własny, doskonale wyposażony park maszynowy, pozwalający nam całość procesów produkcji wykonywać na miejscu, co znacznie skraca czas oczekiwania na zamówione wyroby gumowe.


Nasi klienci mogą być również spokojni o jakość i niezawodność naszych wyrobów z gumy przemysłowej – produkcja w naszej firmie podlega rygorystycznym procesom kontroli jakości, co pozwala zapewnić naszym klientom wyłącznie najwyższej klasy urządzenia i gumowe elementy o właściwych parametrach.


Osiągnęliśmy ogromny sukces na rynku przede wszystkim dzięki stałemu dążeniu do rozwoju. Inwestujemy w najnowocześniejszy park maszynowy, stale podnosimy jakość produkcji naszych wyrobów gumowych, jak i stawiamy na doskonalenie umiejętności wszystkich pracowników.


Niezwykle nowoczesna linia produkcyjna, zespół doświadczonych pracowników, a do tego stawianie na wysokiej jakości materiały od zawsze były podstawowymi założeniami funkcjonowania naszego zakładu produkcyjnego "KRM-Trade". Najlepsze rozwiązania technologiczne pozwalają nam trzymać się, a nierzadko nawet i przekraczać, współczesne standardy jakościowe, dzięki czemu dostarczamy naszym Klientom zawsze najlepsze na rynku produkty."

Video area