Blisko

Progi zwalniające

Progi zwalniające

Progi zwalniający

Duże natężenie ruchu na lokalnych drogach może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi w miejscach szczególnie intensywnie uczęszczanych. Nasze progi zwalniające pozwalają na skuteczne spowolnienie ruchu w miejscach ich montażu, stając się tym samym nieodłącznym elementem krajobrazu w pobliżu przedszkoli, placówek szkolnych, szpitali i przychodni, hipermarketów, parków i wielu innych miejsc, w których pojawia się bardzo duży ruch pieszy.

Osobiście zajmujemy się produkowaniem progów zwalniających. Stosujemy do tego najwyższej jakości materiały, dzięki którym nasze produkty w pełni spełniają wymagania normy ISO 9001:2008. Pomimo tego jesteśmy w stanie zagwarantować konkurencyjną cenę, niezależnie od wybranego rodzaju produktu. Progi zwalniające to obecnie jeden z najskuteczniejszych sposobów ograniczenia prędkości na fragmentach dróg lokalnych czy osiedlowych. Dzięki odpowiedniemu wykonaniu są doskonale widoczne zarówno za dnia, jak i w nocy czy w trudnych warunkach pogodowych, nie pogarszając tym samym bezpieczeństwa osób podróżujących samochodami.

Producent progów zwalniających

Wszystkie nasze produkty wykonywane są z w pełni wulkanizowanej gumy. Z jednej strony gwarantuje to im wieloletnią wytrzymałość, ale niska twardość nie wpływa również negatywnie na zawieszenie pojazdów pokonujących taką przeszkodę.Jako producent z wieloletnim doświadczeniem na rynku możemy zaproponować progi zwalniające w wielu rodzajach do wyboru. Przemyślana konstrukcja pozwala na dowolne konfigurowanie ich szerokości.

Asortyment jest również niezwykle prosty w montażu, znajdując swoje zastosowanie zarówno na drogach asfaltowych, jak i betonowych. Powierzchnia naszych produktów posiada również specjalnie wyprofilowane wypustki, które utrudniają poślizg kół pojazdu przy deszczowej lub śnieżnej pogodzie. Dla zwiększenia bezpieczeństwa na powierzchni progów zwalniających znajdują się również odblaskowe elementy poprawiające widoczność przeszkody nocą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jako producent jesteśmy w stanie dopasować się do każdych potrzeb i zawsze możemy zagwarantować najwyższą jakość oraz przystępną cenę.

Próg zwalniający LP 500 (500x500x50mm)Próg zwalniający LP 650 (650x500x52mm)Próg zwalniający LP 300 (500х300х55,6mm)


Progi zwalniające możesz zamówić już teraz. Poproś o wycenę tutaj.