Blisko

Progi zwalniające - spowalniacze drogowe

  • KRM-Trade
  • /
  • Progi zwalniające - spowalniacze drogowe

Progi zwalniające

Spowalniacze drogowe


Zwiększające się natężenie ruchu na drogach powoduje, że coraz częściej w celu ograniczenia prędkości i zwiększenia bezpieczeństwa pieszych wykorzystuje się specjalne spowalniacze drogowe, takie jak progi wyspowe czy podrzutowe. W KRM-TRADE produkujemy progi zwalniające z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym nasze produkty  spełniają wymagane normy. Mamy szeroki asortyment wyrobów gumowych, które udostępniamy w konkurencyjnych cenach.

Produkt Nazwa Numer katalogowy Cena
Progi zwalniające LP 650 (650x500x52mm) Próg zwalniający LP 650 (650x500x52mm) - 899.99 zł Kup w sklepie
Prog zwalniający LP 500 (500x500x50mm) Prog zwalniający LP 500 (500x500x50mm) - 349.99 zł Kup w sklepie
Próg zwalniający LP 300 (500x300x55,6mm) Próg zwalniający LP 300 (500x300x55,6mm) - 399.99 zł Kup w sklepie

Spowalniacze drogowe - do czego służą?

Duże natężenie ruchu na lokalnych drogach może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi w miejscach szczególnie intensywnie uczęszczanych. Nasze progi zwalniające pozwalają na skuteczne spowolnienie ruchu w miejscach ich montażu, stając się tym samym nieodłącznym elementem krajobrazu w pobliżu przedszkoli, placówek szkolnych, szpitali i przychodni, hipermarketów, parków oraz wielu innych miejsc, w których pojawia się bardzo duży ruch pieszy. Próg podrzutowy lub wyspowy przyczynia się do znacznego spowolnienia i uspokojenia ruchu pojazdów. 

Progi wyspowe i podrzutowe - materiał wykonania

Do produkcji wyrobów z tej kategorii używamy w pełni wulkanizowanej gumy, dzięki czemu są one wytrzymałe i bezpieczne dla zawieszenia samochodów. Progi zwalniające od producenta KRM-TRADE to sprawdzone i uniwersalne rozwiązania. Nasze wieloletnie doświadczenie i praca w zaawansowanym parku technologicznym pozwala wytwarzać produkty odpowiednie do montażu na różnego rodzaju nawierzchniach. Wyprofilowane wypustki na progach umożliwiają szybką i bezpieczną reakcję kierowcy w przypadku niespodziewanego zdarzenia. Skontaktuj się z naszym konsultantem i zapytaj o szczegóły oferty.

Progi zwalniające - zalety

Progi wyspowe i podrzutowe skutecznie działają na kierowców notorycznie przekraczających dozwolone prędkości na terenach zabudowanych. Spowalniacze drogowe poprawiają bezpieczeństwo, minimalizują liczbę wypadków i kolizji, chronią zdrowie i życie człowieka. 

W KRM-TRADE osobiście zajmujemy się produkowaniem progów zwalniających. Stosujemy do tego najwyższej jakości materiały, dzięki którym nasze produkty spełniają wymagania normy ISO 9001:2008. Jesteśmy w stanie zagwarantować konkurencyjną cenę, niezależnie od wybranego rodzaju produktu. Progi wyspowe i podrzutowe to obecnie najskuteczniejsze sposoby ograniczenia prędkości na fragmentach dróg lokalnych czy osiedlowych. Dzięki odpowiedniemu wykonaniu są doskonale widoczne zarówno za dnia, jak i w nocy czy w trudnych warunkach pogodowych, nie pogarszając tym samym bezpieczeństwa osób podróżujących samochodami.

Próg podrzutowy i wyspowy w ofercie producenta KRM-TRADE

Wszystkie nasze progi zwalniające wykonywane są z w pełni wulkanizowanej gumy. Z jednej strony gwarantuje to im wieloletnią wytrzymałość, ale niska twardość nie wpływa również negatywnie na zawieszenie pojazdów pokonujących taką przeszkodę. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem na rynku możemy zaproponować progi zwalniające w wielu rodzajach do wyboru. Przemyślana konstrukcja pozwala na dowolne konfigurowanie ich szerokości.

Asortyment jest również niezwykle prosty w montażu, znajdując swoje zastosowanie zarówno na drogach asfaltowych, jak i betonowych. Powierzchnia naszych produktów posiada również specjalnie wyprofilowane wypustki, które utrudniają poślizg kół pojazdu przy deszczowej lub śnieżnej pogodzie. Dla zwiększenia bezpieczeństwa na powierzchni progów zwalniających znajdują się również odblaskowe elementy poprawiające widoczność przeszkody nocą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jako producent jesteśmy w stanie dopasować się do każdych potrzeb i zawsze możemy zagwarantować najwyższą jakość oraz przystępną cenę.