Blisko

Najazdy kablowe - progi kablowe

  • KRM-Trade
  • /
  • Najazdy kablowe - progi kablowe

Próg kablowy gumowy

Najazdy kablowe - progi kablowe - KRM-Trade.pl


W KRM-TRADE produkujemy stabilne, wytrzymałe i proste w montażu progi kablowe. Stosujemy do tego najwyższej jakości materiały, dzięki którym nasze produkty spełniają wymagania normy ISO 9001:2008. Pomimo tego jesteśmy w stanie zagwarantować konkurencyjną cenę, niezależnie od wybranego rodzaju produktu. Dzięki odpowiedniemu wykonaniu oferowane przez nas najazdy kablowe są doskonale widoczne zarówno za dnia, jak i w nocy, a także w trudnych warunkach pogodowych, zapewniając tym samym wysoki poziom bezpieczeństwa.

Produkt Nazwa Numer katalogowy Cena
Próg kablowy osłona ochrona kabli LP 300 (500x300x55,6mm) Próg kablowy osłona ochrona kabli LP 300 (500x300x55,6mm) - 162,36 zł Kup w sklepie

Progi kablowe - do czego służą?

Progi kablowe, znane także jako najazdy kablowe, służą do ukrycia i zabezpieczenia przewodów elektrycznych znajdujących się na posadzkach magazynów, podłogach hal przemysłowych czy terenach imprez masowych. Chronią instalacje przed uszkodzeniem i zniszczeniem w rejonach ciągów komunikacyjnych. Najazdy kablowe pozwalają na szybkie i sprawne ukrycie przewodów, zwiększając bezpieczeństwo ruchu pieszego i samochodowego. Jest to tymczasowe rozwiązanie, stosowane w miejscach, w których duża liczba kabli uniemożliwia swobodne poruszanie się lub przejeżdżanie po nich, np. podczas wydarzeń i imprez plenerowych, a także we wnętrzach budynków.

Najazdy kablowe - parametry

Wszystkie oferowane przez nas progi kablowe wykonywane są z wulkanizowanej gumy. Z jednej strony gwarantuje to im wieloletnią wytrzymałość, ale niska twardość nie wpływa również negatywnie na zawieszenie pojazdów pokonujących taką przeszkodę. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem na rynku możemy zaproponować progi kablowe LP 300. Przemyślana konstrukcja tego typu najazdów pozwala na dowolne konfigurowanie ich szerokości. Dzięki praktycznemu systemowi łączenia istnieje możliwość montażu odcinków progów kablowych o różnych długościach, przy jednoczesnej gwarancji stabilności konstrukcji. Antypoślizgowa powierzchnia, doskonała trwałość i ostrzegawcze kolory sprawiają, że dostarczane przez nas progi kablowe zapewniają maksimum bezpieczeństwa i chronią przewody przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych.

Progi kablowe - zastosowanie

Produkowane przez nas najazdy kablowe są niezwykle proste w montażu. Znajdują zastosowanie zarówno na drogach asfaltowych, betonowych, halach wystawowych i w magazynach. Doskonale sprawdzą się również w szczególnie trudnych warunkach, np. na miękkiej ziemi. Powierzchnia naszych produktów posiada również specjalnie wyprofilowane wypustki, które utrudniają poślizg kół pojazdu przy deszczowej lub śnieżnej pogodzie. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, na powierzchni progów umieściliśmy również odblaskowe elementy poprawiające widoczność przeszkody nocą. Najazdy kablowe są na tyle trwałe, że bardzo dobrze radzą sobie również z dużymi obciążeniami, co jest niezwykle ważne przy przeprowadzaniu przewodów przez ulicę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jako producent jesteśmy w stanie dopasować się do każdych potrzeb i zawsze możemy zagwarantować najwyższą jakość oraz przystępną cenę.