Blisko

Pokrywa do włazu

Pokrywy gumowe do włazów

Pokrywy gumowe do włazów


Wszystkie produkowane przez naszą firmę wyroby gumowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych i mogą być wykorzystywane nawet w miejscach, gdzie temperatura jest bardzo niska. Pokrywy gumowe do włazów nie niszczą się pod wpływem promieni ultrafioletowych, są odporne na uszkodzenia i nie ulegają deformacją, nawet przy częstym ich stosowaniu. Produkty pochodzące z produkcji KRM-TRADE wytrzymują  obciążenie do 1,5 tony.  Gumowo-plastikowe luki składają się z kadłuba i osłony z dwoma łącznikami po bokach. Zabezpieczają włazy w ogrodach, parkach i strefach dla pieszych.

Uniwersalne pokrywy w konkurencyjnych cenach

Nasze produkty to alternatywy dla luków żeliwnych i plastikowych, które charakteryzują się podobnym kształtem i wymiarami. Dokładamy wszelkich starań, aby zabezpieczenia do włazów wykonane były z najwyższej jakości gumy, wzmocnionej nitką z kapronu. Zastosowaniu kapronu, zamiast metalu, gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez obawy o korozję. Gumowa pokrywa włazu wyróżnia się atrakcyjnym wykończeniem, łatwością w konserwacji i montażu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą i do kontaktu z konsultantami, którzy mogą przygotować dla Państwa indywidualne rozwiązania. Mamy własny park maszynowy, dzięki czemu możemy dopasować każdy produkt do konkretnych wymogów klienta.

Gumowo-plastikowe pokrywy produkowane przez naszą firmę "KRM-Trade", składające się z pokrywy oraz odbudowy gumowej z dwoma łącznikami po bokach, są stosowane między innymi w ogrodach, parkach i strefach ruchu pieszych do zabezpieczania włazów wodociągowych, kanalizacyjnych, sieci ciepłowniczych, telefonicznych i wiele więcej. Stanowią doskonałą alternatywę dla luków żeliwnych i plastikowych o podobnym wyglądzie i kategorii. Dostępne w naszej ofercie pokrywy do włazów wykonane są z wysokiej jakości trwałej gumy, wzmocnionej nitką z kapronu, bez użycia elementów metalowych. Dzięki zastosowaniu kapronu, zamiast metalu, elementy te są całkowicie odporne na korozję, zachowując swoją trwałość na długie lata. Gumowa pokrywa włazu ma estetyczny wygląd, jest cicha w działaniu, łatwa w konserwacji i instalacji.

Pokrywy gumowe

Wszystkie produkowane przez naszą firmę włazy są odporne na działanie niskich temperatur dzięki poprawionej odporności na silne nawet mrozy. Jednocześnie nie niszczą się one pod wpływem promieni ultrafioletowych, są odporne na zużycie i niezawodne, nawet przy częstym ich stosowaniu. Pokrywy gumowe do włazów naszej produkcji są w stanie wytrzymać obciążenia do 1,5 tony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z konsultantami. Zawsze idealnie dopasujemy produkty do indywidualnych potrzeb.

Gumowo-plastikowe luki wykonane przez firmę "KRM-TRADE" składające się z kadłuba i pokrywy z dwoma łącznikami po bokach stosowane są w ogrodach i parkach oraz strefach pieszych na pokrycie włazów do różnych celów - wody, ścieków, ciepła, telefonu i innych. Stanowią doskonałą alternatywę dla luków żeliwnych i plastikowych o podobnym wyglądzie i kategorii.

Dane techniczne: 

  • Średnica pokrywy wynosi 600 mm (na złączach bocznych - 630 mm);
  • Wysokość pokrywy wynosi 61 mm; 
  • Zewnętrzna średnica korpusu wynosi 735 mm;
  • Wysokość całkowita wynosi 90 mm; 
  • Waga okładki - 12,1 kg; 
  • Waga walizki to 8,5 kg.
  • Obciążenie do 1,5 tony