Blisko

Narożniki ochronne na ściany - gumowe zabezpieczenia na narożniki

  • KRM-Trade
  • /
  • Narożniki ochronne na ściany - gumowe zabezpieczenia na narożniki

Kauczukowe zabezpieczenie narożnika

Narożniki ochronne na ściany - narożnik gumowy - KRM-Trade.pl


Oferowane przez nas kauczukowe zabezpieczenie narożnika jest przeznaczone do wymagających zastosowań przemysłowych, gdzie elementy konstrukcyjne narażone są na wiele niebezpieczeństw. Nasze produkty chronią je przed uszkodzeniami, jednocześnie podnosząc poziom bezpieczeństwa pracowników oraz pojazdów pracujących na terenie zakładu produkcyjnego lub hali magazynowej.

Produkt Nazwa Numer katalogowy Cena
Kauczukowe zabezpieczenie narożnika/ochrona ściany Kauczukowe zabezpieczenie narożnika/ochrona ściany - 59,99 zł Kup w sklepie

Zabezpieczenia na narożniki - do czego służą?

Kauczukowe zabezpieczenie narożnika ma na celu zapobiegać uszkodzeniom, pojazdów, kolumn i ścian pojazdów, parkingów lub innych. Narożniki ochronne na ściany wykonane są z odpornej na zużycie gumy i wyposażone w odblaskowe paski z taśmy polimerowej 3M.

Narożnik gumowy - zastosowanie

Zabezpieczenia na narożniki można instalować w magazynach, garażach, parkingach i innych tego typu miejscach. Narożnik gumowy pozwala zachować integralność elementów konstrukcji i budynków, zabezpiecza regały półkowe w magazynach, chroni także pojazdy przed przypadkowym uszkodzeniem podczas otwierania drzwi i manewrowania.

Narożniki ochronne na ściany - parametry

Nasze zabezpieczenia na narożniki są wykonane z bardzo grubego i wytrzymałego kauczuku, którego parametry techniczne zapewniają doskonałe pochłanianie energii uderzenia. Są również odporne na rozcięcie czy zderzenie z ostrym narzędziem, a także niepodatne na działanie kwasów i innych substancji chemicznych występujących w środowisku przemysłowym. Dokładne dane na temat kauczukowych zabezpieczeń narożników dostępne są na dole strony.

Specyfikacja produktu:

  • waga: 1,6 kg
  • wysokość: 68 mm
  • długość: 785 mm
  • szerokość : 110 mm
  • grubość : 10 mm

Warto zaznaczyć, iż nasze narożniki ochronne na ściany są dodatkowo wyposażone w specjalne, bardzo dobrze widoczne elementy odblaskowe. Paski zostały wykonane z odpornej na zużycie gumy polimerowej 3M™ Stamark™ z serii A650, która zapewnia trwałość.

Kauczukowe zabezpieczenia na narożniki - zalety

Znajdujące się w naszej ofercie rozwiązania to wysokiej klasy zabezpieczenia narożnika, spełniające szereg rygorystycznych wymagań jakościowych. Są w pełni zgodne z dyrektywą Unii Europejskiej nr CD 92/58, która w szczegółowy sposób opisuje zalecenia dotyczące bezpieczeństwa oraz higieny pracy na terenie zakładów produkcyjnych i obiektów o charakterze przemysłowym.

Ekologiczne produkty zostały wykonane z gumy pochodzącej z recyklingu, gdyż w naszej firmie ponad wszystko cenimy sobie dbałość o środowisko naturalne i dobro przyszłych pokoleń. Jeżeli Twoje standardy jasno określają podejście „eko”, to nasze wyroby spełnią Twoje oczekiwania również w tym zakresie.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych produktów z naszej oferty zapobiegniesz zarysowaniom i wgnieceniom filarów, a także kosztownym naprawom uszkodzeń elementów konstrukcyjnych. Podniesiesz poziom bezpieczeństwa, również dzięki odblaskowym elementom, które doskonale poprawiają widoczność ostrych krawędzi, szczególnie w słabych warunkach oświetleniowych wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, po zapadnięciu zmroku.

Zabezpieczenie narożnika - podnieś poziom bezpieczeństwa!

Nasze kauczukowe zabezpieczenia narożników i ostrych krawędzi znajdują zastosowanie również na parkingach podziemnych galerii handlowych i sklepów wielkopowierzchniowych. Doskonale uzupełniają poziome oznakowanie oraz elementy organizacyjne na filarach, podnosząc poziom ochrony.

Przemysłowe rozwiązania ochronne sprawdzą się wszędzie tam, gdzie musimy zabezpieczyć infrastrukturę przed uderzeniami i zapobiec jej uszkodzeniom. Są wykorzystywane również jako dodatkowe zabezpieczenie słupów i latarni ulicznych znajdujących się na placach parkingowych oraz manewrowych.

Doskonała jakość naszych produktów zabezpieczających jest doceniana przez tysiące inwestorów i przedsiębiorców z branży przemysłowej z Polski i Europy. Ekologiczne aspekty w połączeniu z wieloletnią wytrzymałością i wysokim poziomem ochrony sprawiają, że oferowane przez nas zabezpieczenia na narożniki stanowią najlepszy wybór na rynku. Skorzystaj z naszych wyrobów w niskiej cenie!