Blisko

Częsci MTZ i URSUS

Towary gumowe do maszyn rolniczych

Pokrywy gumowe do włazów

KRM-Trade produkuje wysokiej jakości wyroby gumowe do traktorów, siewników, kultywatorów,dla motoryzacji i maszyn rolniczych.

Jeśli nie znalazłeś potrzebnego produktu na tej liście - skontaktuj się z naszymi menedżerami. Jeśli chcesz zorganizować produkcję tych części w naszej firmie - skontaktuj się z działem projektowym, aby obliczyć koszt oprzyrządowania - formy.

Możliwe jest również, że potrzebne produkty gumowe są już wytwarzane w naszej produkcji, a może nawet w magazynie operacyjnym. W takim przypadku znacznie przyspieszy to czas zamawiania i dostarczania produktów lub produktów, których potrzebujesz. W naszym magazynie magazynowym szeroką gamę produktów i towarów - mamy nadzieję, że to miło zaskoczy.

Wyroby gumowe do maszyn rolniczych John Deere, Deutz, Claas, Dominator, New Holland, Case, CAT, JCB

KRM-Trade produkuje wysokiej jakości formowane i nieformowane wyroby gumowe do importowanych maszyn rolniczych John Deere, Deutz, Klaas, Dominator, New Holland, CASE, CAT, JCB i innych marek.

Produkujemy produkty o różnej złożoności, konfiguracji i wymiarach, takie jak: sutki, uszczelki, mankiety, uszczelki, poduszki, bufory, bandaże, fiolki, poduszki, pylniki, gumowe palce, szydełkowe koła i inne produkty wykonane według rysunków klienta lub próbek. W razie potrzeby wykonujemy gumowanie części (gumowanie), stosujemy również poliuretan na kołach, rolkach i innych częściach.

Części MTZ

Pobierz listę częściej do MTZ które mamy w ofercie:


Części URSUS

Pobierz listę częściej do URSUS które mamy w ofercie: