Blisko

Separator parkingowy - ograniczniki parkingowe

  • KRM-Trade
  • /
  • Separator parkingowy - ograniczniki parkingowe

Separatory parkingowe, ograniczniki gumowe

Ograniczniki parkingowe - separator parkingowy - KRM-Trade.pl

Produkujemy oraz sprzedajemy wysokiej jakości separatory parkingowe, które służą do tworzenia miejsc postojowych na terenie kompleksów parkingowych, na stacjach benzynowych lub w innych obiektach, w których istnieje potrzeba ustanowienia logistyki ruchu i jednocześnie określenia wyraźnych granic miejsc parkingowych. Nasze produkty służą do zapewnienia bezpieczeństwa biernego pojazdów i budynków, a także do dokładnego rozdziału poszczególnych miejsc postojowych.

Sprawdź w sklepie

Separator parkingowy - co to jest?

Separator parkingowy jest specjalnym trapezoidalnym ogrodzeniem mocowanym bezpośrednio do płaskiego podłoża. Został zaprojektowany w celu ograniczenia wjazdu pojazdów, ochrony budynków lub samochodów przed otarciami w trakcie zajmowania miejsca postojowego oraz ograniczania ryzyka kolizji na parkingach.

Ograniczniki parkingowe - parametry

Nasze separatory parkingowe produkujemy z wysokiej jakości mieszanek gumowych o twardości 75-80 Sh/A. Standardowy ogranicznik parkingowy, który dostępny jest w naszej ofercie, ma 120 mm wysokości oraz 145 mm szerokości. Każdy separator parkingowy jest oklejony odblaskową, odporną na ścieranie taśmą polimerową 3M ™ Stamark ™ serii 650. Dzięki temu zapewnia doskonałą widoczność w nocy, a także w trudnych warunkach atmosferycznych. Konstrukcja każdego ogranicznika składa się sekcji głównej i z dwóch elementów bocznych (zakończeń). W razie potrzeby jego długość można zwiększyć za pomocą dodatkowych środkowych elementów.

Numer krajowej oceny technicznej: IBDiM-KOT-2020/0606


Separator parkingowy modułowy


Separator parkingowy osobny


Odboje parkingowe - najważniejsze funkcje

Dostępne w naszej ofercie ograniczniki parkingowe pełnią szereg przydatnych funkcji. Najważniejsze z nich to:

  • oddzielenie miejsc parkingowych,
  • oznaczenie granic parkingowych,
  • ogrodzenie pieszych i ścieżek rowerowych od jezdni,
  • ochrona budynków i ich elementów konstrukcyjnych przed przypadkowymi najazdami pojazdów,
  • rozdzielenie strumieni samochodów.

Separatory parkingowe - producent KRM-TRADE

W KRM-TRADE możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, które przekłada się nie tylko na stosowanie najlepszych na rynku materiałów, ale także na inwestowanie w nowoczesne maszyny. Jako producent ograniczników parkingowych możemy zagwarantować każdemu klientowi najwyższą jakość asortymentu. Jesteśmy firmą elastyczną, która potrafi dopasować się do rynku, spełniając tym samym nawet najbardziej wygórowane potrzeby.

Nasze odboje parkingowe znacząco przyczyniają się do poprawy porządku na miejscach postojowych. Odpowiednio wykonane produkty uniemożliwiają wzajemne otarcia zatrzymujących się samochodów, jak i niszczenie murów przyległych budynków przez nieuważnych kierowców. Jako doświadczony producent stawiamy również na bezpieczeństwo, przygotowując ograniczniki parkingowe w taki sposób, aby były doskonale widoczne w każdych warunkach. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą.