Blisko

Olejoodporne tuleje gumowe

Zależy nam na ciągłym rozwoju i poszerzaniu kompetencji pracowników. Od lat tworzymy jeden z najnowocześniejszych parków technologicznych, dzięki czemu jakość produkowanych przez nas wyrobów niezmiennie jest na wysokim poziomie. Ciągłe dążenie do sukcesu w połączeniu z aktualną wiedzą pozwalają firmie KRM-Trade swobodnie funkcjonować na rynku. Znajdziesz u nas takie produkty jak: olejoodporne tuleje gumowe, progi, chlapacze i wiele innych akcesoriów wykonanych z gumy.

Zastosowanie tulei

W asortymencie firmy można znaleźć akcesoria szeroko stosowane w branży samochodowej. Produkujemy części o dowolnej złożoności. Mamy sprzęty niezbędne do profesjonalnej obróbki metali. Tuleje gumowe mają zastosowanie w stabilizatorach, mocowaniach amortyzatorów, podwójnych zawieszeniach wahaczy, drążkach zmiany biegów oraz w silnikach niektórych modeli aut. Wstawki z odpowiedniego tworzywa izolują wibracje, redukują wibracje i hałas. Odgrywają znaczącą rolę, zwłaszcza gdy samochód jest obciążony. Tuleje te można również montować jako amortyzatory, izolatory drgań i oporniki na ścieranie. Zdarza się, że spełniają funkcję uszczelek. Jesteśmy producentem różnego rodzaju tulei. Skontaktuj się z nami i uzyskaj szczegółowe informacje o ofercie.

Funkcjonalności tulei gumowych

Wyroby gumowe mają kształt pierścieniowego cylindra i są umieszczone w specjalnych obudowach lub rurkach zewnętrznych. Niektóre warianty wzmacnia się solidnym drucikiem, który chroni element przed zniszczeniem. Zastosowanie gumowych tulei pozwala zmniejszyć wibracje i hałas związany z tradycyjnym trybem pracy urządzeń. Części można zastosować pomiędzy elementami, które o siebie trą. Tradycyjne tuleje szybko się eksploatują z uwagi na działanie różnych olejów. Specjalna formuła tulei gumowych od producenta KRM-Trade gwarantuje, że są odporne na degradujące działanie substancji i ekstremalnych temperatur. Nowoczesna formuła, która odpowiada za tłumienie drgań, powoduje, że hamowanie i skręcanie jest bezproblemowe. Warto wybrać rozwiązania stworzone zgodnie z najnowszymi zaleceniami technologicznymi.

Wysokiej jakości wyroby w konkurencyjnych cenach

Przedsiębiorstwa współpracujące z nami zyskują stały dostęp do najwyższej jakości fabrykatów bezpośrednio od producenta. Atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji zamówień zwiększają popularność naszej firmy. Dysponujemy własnym, doskonale wyposażonym parkiem maszynowym, który umożliwia płynną realizację nawet skomplikowanych zamówień. Jakość i niezawodność naszych wyrobów z gumy przemysłowej podlega rygorystycznym procesom kontroli, co pozwala wytwarzać wyłącznie najwyższej klasy urządzenia i elementy o właściwych parametrach dla kontrahentów. Warsztat narzędziowy, który jest jednym z najważniejszych działów firmy, zajmuje się produktami o dowolnej złożoności. Tuleje gumowe są często stosowane w produkcji pojazdów. Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane ofertą. Dzięki zaawansowanym technologiom przenosimy projekt klienta do programu, w którym można precyzyjnie ustawić formy i matryce.