Blisko

Próg kablowy LP 300

Próg kablowy gumowy

Kulki do czyszczenia sit


Osobiście zajmujemy się produkowaniem progów kablowych. Stosujemy do tego najwyższej jakości materiały, dzięki którym nasze produkty w pełni spełniają wymagania normy ISO 9001:2008. Pomimo tego jesteśmy w stanie zagwarantować konkurencyjną cenę, niezależnie od wybranego rodzaju produktu. . Dzięki odpowiedniemu wykonaniu są doskonale widoczne zarówno za dnia, jak i w nocy czy w trudnych warunkach pogodowych, nie pogarszając tym samym bezpieczeństwa.

Wszystkie nasze produkty wykonywane są z wulkanizowanej gumy. Z jednej strony gwarantuje to im wieloletnią wytrzymałość, ale niska twardość nie wpływa również negatywnie na zawieszenie pojazdów pokonujących taką przeszkodę.Jako producent z wieloletnim doświadczeniem na rynku możemy zaproponować progi kablowe LP 300 . Przemyślana konstrukcja pozwala na dowolne konfigurowanie ich szerokości.        

Kanały kablowe podłogowe

Asortyment jest również niezwykle prosty w montażu, znajdując swoje zastosowanie zarówno na drogach asfaltowych, betonowych, halach wystawowych i magazynach. Powierzchnia naszych produktów posiada również specjalnie wyprofilowane wypustki, które utrudniają poślizg kół pojazdu przy deszczowej lub śnieżnej pogodzie. Dla zwiększenia bezpieczeństwa na powierzchni progów znajdują się również odblaskowe elementy poprawiające widoczność przeszkody nocą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jako producent jesteśmy w stanie dopasować się do każdych potrzeb i zawsze możemy zagwarantować najwyższą jakość oraz przystępną cenę.

Próg kablowy LP 300 możesz zamówić już teraz. Możesz kupić ten produkt w naszym sklepie internetowym.