Blisko

Odbóje do ramp przeladunkowych

Odboje gumowe do ramp przeladunkowych

Odbóje do ramp przeladunkowych

Produkujemy odboje gumowe, poduszki,  do wyposażenia magazynów, ciężarówek, ramp przeładunkowych. Produkt wysokiej jakości. Autoryzowany przez TUV SUD Management Service GmbH, ISO 9001: 2008.

Sprawdź w sklepie

Odbojnice gumowe należą do podstawowego wyposażenia stanowiska przeładunkowego. Chronią dokujący pojazd ciężarowy oraz elewację budynku przed uszkodzeniem. Odbojnice gumowe do ramp charakteryzują się dużą twardością oraz odpornością na ścieranie. Ochrona maszyn, urządzeń, ścian i zabezpieczenie elementów konstrukcyjnych.

Jako bezpośredni producent dostarczamy odboje gumowe do ramp przeładunkowych w miejsce, gdzie mamy do czynienia z całodobowym, bardzo intensywnym ruchem pojazdów kołowych. Są wykorzystywane na terenie dużych centrów logistycznych, zakładów produkcyjnych oraz hal magazynowych.

Innowacyjne produkty chronią elewacje i elementy konstrukcyjne obiektów przed uszkodzeniami i uderzeniami wózków widłowych oraz pojazdów ciężarowych i wszelkiego rodzaju maszyn przemysłowych stanowiących nowoczesne rozwiązania transportu bliskiego. Poniżej przedstawiamy dane techniczne przykładowych wyrobów.

Odbój do ramp przeładunkowych 400*250*100

Rozmiary:

 • Materiał: EPDM
 • Grubość:100mm
 • Szerokość:250mm
 • Wysokość:400mm

Znajdujące się w naszym asortymencie rozwiązania mogą być dopasowane do indywidualnych wymagań i specyfikacji projektowej klienta. Nasi profesjonalni doradcy pomogą Ci wybrać najlepszy produkt, spełniający wszystkie potrzeby.


Ochrona przed uderzeniami dzięki odbojnicom gumowym

Skuteczna ochrona przed uderzeniami na terenie zakładów przemysłowych wymaga solidnych i trwałych rozwiązań. Odbojnice gumowe, których jesteśmy doświadczonym producentem, są doskonałej jakości wyrobami zapewniającymi wysoki poziom ochrony przed uderzeniami i przypadkowymi otarciami w trakcie czynności logistycznych i przeładunkowych.

Nowoczesne doki oraz rampy występujące na terenach magazynowych są narażone na zniszczenie wskutek zderzenia z rozpędzonym pojazdem. Dlatego tak istotne jest ich skuteczne zabezpieczenie. Nasze produkty stanowią najlepsze rozwiązania w tym zakresie. Pozwalają na całkowite pochłonięcie siły uderzenia i redukcję jego skutków.

Oferowane przez nas odbojniki tłumią również drgania, przyczyniając się do obniżenia poziomu hałasu przemysłowego powstającego w trakcie rozładunku, jak i załadunku pojazdów ciężarowych. Są niepodatne na odkształcenia i zachowują swoje doskonałe właściwości użytkowe przez wiele lat.

Odboje gumowe do zabezpieczania ramp przeładunkowych

Wysokiej jakości odboje gumowe do ramp przeładunkowych to nowoczesne rozwiązania, które skutecznie chronią krawędzie i elementy najbardziej narażone na zniszczenie przed uderzeniami. Zapewniają bezszkodowe prowadzenie prac logistycznych.

Nasze produkty znajdują zastosowanie na terenie zakładów produkcyjnych, hal magazynowych, a także ramp załadowczych stanowiąc dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniami wywołanymi zderzeniami z wózkami widłowymi i autami dostawczymi.

Wybierając oferowane przez nas rozwiązania, zredukujesz koszty ewentualnych remontów wynikających z uszkodzeń, spowodowanych przez środki transportu bliskiego na terenie zakładów produkcyjnych. Chroń obiekt i swoich pracowników, dzięki wysokiej klasy odbojnicom z gumy – skorzystaj z naszych produktów!


Odboje gumowe do ramp przeładunkowych 500*250*100
(RŚ 320)


Rozmiary:

 • Materiał: EPDM
 • Grubość:100mm
 • Szerokość:250mm
 • Wysokość:500mm
 • Rozstaw śrub:320mm


Odboje gumowe do ramp przeładunkowych 500*250*100
(RŚ 250)


Rozmiary:

 • Materiał: EPDM
 • Grubość:100mm
 • Szerokość:250mm
 • Wysokość:500mm
 • Rozstaw śrub:250mm


Odbóje do ramp przeladunkowych możesz zamówić już teraz. Możesz kupić ten produkt w naszym sklepie internetowym.