Blisko

Kólka do wózków taczkowych

Kólka do wózków taczkowych

Kólka do wózków taczkowych

W naszym asortymencie znajdziesz profesjonalne akcesoria i elementy do zastosowań transportowych w przemyśle. Nasze kółka do wózków taczkowych wytrzymują obciążenie 600 kg. Wykonane z trwałych i solidnych materiałów są niepodatne na działanie olejów, środków smarnych i wszelkiego rodzaju agresywnych chemikaliów występujących w środowisku produkcyjnym. Oferujemy m.in.: 

Sprawdź w sklepie

Kółka taczkowe 3.00-4

  • Opona z felgą, rozmiar 3.00-4    
  • Kółko stale, rozmiar 3.00-4   
  • Kółko obrotowe, rozmiar 3.00-4      


 

Kółka taczkowe 200*76-4

  • Opona z felgą, rozmiar 200*76-4
  • Kółko stale, rozmiar 200*76-4 
  • Kółko obrotowe, rozmiar 200*76-4   


                                                
 Produkty charakteryzują się doskonałymi parametrami użytkowymi. Mają świetne właściwości amortyzujące, które znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa transportowanych towarów. Zabezpieczają je przed uszkodzeniami wynikającymi z nierówności powierzchni oraz przejazdów przez progi spowalniające. Są powszechnie wykorzystywane w magazynach, centrach logistycznych, warsztatach i zakładach produkcyjnych.


Solidne kółka do wózków transportowych


Idealnie przylegające do podłoża kółka do wózków transportowych oraz taczkowych są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych niepodatnych na ścieranie i pękanie, co zapewnia im wieloletnią trwałość. Są kompatybilne z większością pojazdów dostępnych na rynku. W razie problemów z dopasowaniem służymy fachową pomocą.

Specjalne właściwości jezdne zapewniają doskonałą przyczepność i prowadzenie zarówno w linii prostej, jak i na zakrętach. Odpowiednie wyprofilowanie bieżnika zapewnia łatwe manewrowanie bez konieczności użycia dużej siły. Ważnym aspektem jest również podjeżdżanie pod wzniesienia, np. rampy przeładunkowe, z którym koła radzą sobie idealnie.

Wykonane z materiałów o specjalnych parametrach i ekstremalnie niskiej ścieralności produkty nie pozostawiają śladów na powierzchniach, jak ma to miejsce w przypadku tanich kółek do wózków taczkowych oferowanych przez konkurencję. Jednocześnie charakteryzują się skróconą drogą hamowania, co znacząco podnosi bezpieczeństwo, jak i komfort psychiczny operatora pojazdu.

Dużą zaletą naszych wyrobów jest ich ogromna nośność. Mogą służyć do przewożenia towarów o znacznym ciężarze w trudnych warunkach przemysłowych. Nie ulegają odkształceniom i nadmiernemu zużyciu. Są także bardzo ciche i nie wpadają w niepożądane drgania na nierównych powierzchniach. Umożliwiają bezpieczne i stabilne prowadzenie.


Wybierz niezawodne kółka do wózków dla przemysłu!


Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji najwyższej jakości elementów kołowych do maszyn przemysłowych. Transport bliski na terenie zakładów i hal wymaga użycia materiałów niepodatnych na zagrożenia, z którymi koła będą się stykały każdego dnia. Dlatego też nasz sztab inżynierów codziennie doskonali oferowane przez nas kółka do wózków transportowych, by mogły one pracować w najcięższych warunkach.

Wyroby dostarczane przez naszą firmę charakteryzują się doskonałymi właściwościami użytkowymi. Są wytrzymałe i niepodatne na zużycie wynikające z siły tarcia powstającej podczas jazdy. Ich parametry techniczne zapewniają również kompletną niepodatność na działanie kwasów, olejów i smarów stosowanych w przemyśle ciężkim.

Profesjonalne i tanie kółka do wózków przemysłowych to niezawodne i trwałe rozwiązania prosto od producenta. Skorzystaj z naszej bogatej oferty i wybierze solidne koła do Twojego sprzętu transportu bliskiego na terenie zakładu przemysłowego.

Kólka do wózków taczkowych możesz zamówić już teraz. Możesz kupić ten produkt w naszym sklepie internetowym.