Blisko

Kauczukowe zabezpieczenie narożnika

Kauczukowe zabezpieczenie narożnika

Kauczukowe zabezpieczenie narożnika


Kauczukowe zabezpieczenie narożnika ma na celu zapobieganie uszkodzeniom narożników, pojazdów, kolumn i ścian pojazdów, parkingów lub innych. Ochrona ściany wykonana jest z odpornej na zużycie gumy w postaci gumowych narożników odblaskowymi paskami z taśmy polimerowej 3M.

Oferowane przez nas kauczukowe zabezpieczenie narożnika jest przeznaczone do wymagających zastosowań przemysłowych, gdzie elementy konstrukcyjne narażone są na wiele niebezpieczeństw. Nasze produkty chronią je przed uszkodzeniami, jednocześnie podnosząc poziom bezpieczeństwa pracowników oraz pojazdów pracujących na terenie zakładu produkcyjnego lub hali magazynowej.

Takie zabezpieczenie można instalować w magazynach, garażach, parkingach lub w podobnych miejscach. Gumowe zabezpieczenie narożników pozwala zachować integralność elementów konstrukcji i budynków, regały półkowe w magazynach, chroni pojazdy przed przypadkowym uszkodzeniem podczas otwierania drzwi i manewrowania.

Nasze produkty są wykonane z bardzo grubego i wytrzymałego kauczuku, którego parametry techniczne zapewniają doskonałe pochłanianie energii uderzenia. Są również odporne na rozcięcie czy zderzenie z ostrym narzędziem, a także niepodatne na działanie kwasów i innych substancji chemicznych występujących w środowisku przemysłowym. Dokładne dane na temat kauczukowych zabezpieczeń narożników dostępne są na dole strony.

Specyfikacja produktu:

  • Waga: 1,6 kg
  • wysokość: 68 mm
  • długość: 785 mm
  • szerokość : 110 mm
  • grubość : 10 mm

Warto zaznaczyć, iż nasze wyroby są dodatkowo wyposażone w specjalne, bardzo dobrze widoczne elementy odblaskowe. Paski zostały wykonane z odpornej na zużycie gumy polimerowej 3M™ Stamark™ z serii A650, która zapewnia im ponadczasową trwałość.

Zabezpieczenia narożników z kauczku od producenta

Znajdujące się w naszej ofercie rozwiązania to wysokiej klasy zabezpieczenia narożnika, które spełniają szereg rygorystycznych wymagań jakościowych. Są w pełni zgodne z dyrektywą Unii Europejskiej nr CD 92/58, która w szczegółowy sposób opisuje zalecenia dotyczące bezpieczeństwa oraz higieny pracy na terenie zakładów produkcyjnych i obiektów o charakterze przemysłowym.

Ekologiczne produkty są zbudowane z gumy pochodzącej z recyklingu, gdyż w naszej firmie ponad wszystko cenimy sobie dbałość o środowisko naturalne i dobro przyszłych pokoleń. Jeżeli Twoje standardy jasno określają podejście „eko”, to nasze wyroby spełnią Twoje oczekiwania również w tym zakresie.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych produktów z naszej oferty zapobiegniesz zarysowaniom i wgnieceniom filarów, a także kosztownym naprawom poważniejszych uszkodzeń elementów konstrukcyjnych. Podniesiesz poziom bezpieczeństwa, również dzięki ich industrialnej stylistyce i odblaskowym elementom, które doskonale poprawiają widoczność ostrych krawędzi, szczególnie w słabych warunkach oświetleniowych wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, po zapadnięciu zmroku.

Podnieś poziom bezpieczeństwa i zabezpiecz narożniki!

Nasze kauczukowe zabezpieczenia do narożników i ostrych krawędzi znajdują zastosowanie również na parkingach podziemnych galerii handlowych i sklepów wielkopowierzchniowych. Doskonale uzupełniają poziome oznakowanie oraz elementy organizacyjne na filarach, podnosząc poziom ochrony.

Przemysłowe rozwiązania ochronne sprawdzą się wszędzie tam, gdzie musimy zabezpieczyć infrastrukturę przed uderzeniami i zapobiec jej uszkodzeniom. Są wykorzystywane również jako dodatkowe zabezpieczenie słupów i latarni ulicznych znajdujących się na placach parkingowych oraz manewrowych.

Doskonała jakość naszych produktów zabezpieczających jest doceniana przez tysiące inwestorów i przedsiębiorców z branży przemysłowej z Polski i Europy. Ekologiczne aspekty w połączeniu z wieloletnią wytrzymałością i wysokim poziomem ochrony sprawiają, że stanowią one najlepszy wybór na rynku. Skorzystaj z naszych wyrobów w niskiej cenie!

Kauczukowe zabezpieczenie narożnika możesz zamówić już teraz. Możesz kupić ten produkt w naszym sklepie internetowym.