Blisko

Uszczelki i profile

Uszczelki i profile gumowe

Pokrywy gumowe do włazów


Uszczelki gumowe i profile piankowe

Jesteśmy jednym z nielicznych producentów, który wytwarza wyroby porowate w szerokim zakresie gęstości oraz z wykorzystaniem różnego rodzaju kauczuków. Produkujemy profile piankowe oraz olejoodporne uszczelki gumowe na specjalne zamówienie kontrahentów. Nasze wyroby wykazują się zwiększoną odpornością na działanie czynników atmosferycznych, są także odporne na alkohole, kwasy i zasady nieorganiczne. Z usług firmy korzystają przedsiębiorstwa zajmujące się dystrybucją samochodów, maszyn, mebli, łodzi oraz wielu innych branż. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego zachęcamy do nawiązania stałych relacji biznesowych. Umożliwiamy także składanie jednorazowych zamówień. W razie wątpliwości lub pytań na temat uszczelnień gumowych i innych wyrobów prosimy o kontakt z dedykowanym konsultantem. Aby ustalić szczegóły współpracy, wystarczy przesłać nam rysunki techniczne oraz preferowane właściwości gotowego produktu.

Sprawdź w sklepie

Producent uszczelek gumowych

Jesteśmy producentem uszczelek gumowych o różnych wzorach z wysokiej jakości surowców - mieszanek gumy i silikonu. Na podstawie otrzymanych parametrów rur i kielichów nasz dział konstrukcyjny dopasuje odpowiedni kształt uszczelki oraz sposób wykonania. Przed realizacją całego zamówienia możemy przygotować prototyp. KRM-Trade ma własny magazyn w Katowicach i oferuje dostawy na terenie całego kraju. Własny park maszynowy i doświadczeni pracownicy to gwarancja solidnego wykonania produktów i szybkiej realizacji. Wykwalifikowani rzemieślnicy pracują na nowoczesnych urządzeniach, dzięki czemu mogą wykonać pożądane przez Ciebie akcesoria. Masowa produkcja części w naszej firmie pozwala uzyskać poszukiwane elementy w krótkim przedziale czasowym.

Olejoodporne uszczelki gumowe

Wyroby dostępne w sprzedaży wyróżniają się doskonałą jakością. Każda uszczelka porowata pochodząca z naszej fabryki jest odporna na działanie chemikaliów i jest dobrym izolatorem elektrycznym, nadaje się do urządzeń wytwarzających parę wodną. Wykorzystanie zaawansowanych sprzętów pozwala na wycinanie elementów z niezwykłą precyzją, co gwarantuje idealne dopasowanie uszczelki do konstrukcji maszyny. Pracownicy koncentrują się na innowacjach i szybko wdrażają pojawiające się nowinki technologiczne. Wszystkie oferowane produkty są udostępniane w atrakcyjnych wariantach cenowych. Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. Służymy pomocą na każdym etapie współpracy.

Uszczelki gumowe do szyb

Na naszym zakładzie produkujemy profile uszczelniające o różnych wzorach z wysokiej jakości surowców - mieszanek gumy i silikonu (mieszanki gumy silikonowej). Produkujemy okrągłe, prostokątne i złożone profile przekrojów poprzecznych do urządzeń termostatycznych (wędzarnie, mini piekarnie, autoklawy, suszarki i inny sprzęt, w tym przemysł motoryzacyjny i inne).

W tym produkujemy profile uszczelniające do autoklawów i na zamówienie.

Uszczelki gumowe na metry

Możesz również zamówić produkcję profili gumowych do prywatnych łodzi o różnej konstrukcji i złożoności.

Uszczelki i profile możesz zamówić już teraz. Możesz kupić ten produkt w naszym sklepie internetowym.